Osmanlı Kına Gecesi-Kına konsepti osmanlı-kına organizasyon osmanlıOsmanlı Kına GecesiBayanlar için kına gecesinin anlamı çok büyüktür. Düğünden bir gün öncesi ve aile evinde son gece olduğu için gelin karmaşık duygular yaşayabilir. Bu durumda kesinlikle kına gecesinin sorunsuz bir şekilde yaşanabilmesi açısından tercih edilecek olan organizasyon şirketi önem taşır. 

Asır kına organizasyonu olarak size rüya gibi bir kına gecesi yaşatacağınız. Son derece özel olan kına gecesinin eksiksiz olması gereklidir. Firma olarak organizasyonları belirlerken tüm detayları önemsiyor ve de bu konuda sorunsuz bir gece geçirmeniz açısından hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.


Osmanlı Tarzı Kına Gecesi Konsepti

Birbirinden farklı kına gecesi organizasyonu konseptleri arasında en ihtişamlı olan ve de dikkat çeken konsept elbette ki Osmanlı tarzı kına gecesi konseptleridir. Bu şekilde hazırlanan bir organizasyon son derece dikkatleri çekecektir.

Firmamız sizin için unutulmaz bir Osmanlı tarzı kına gecesi konsepti sunmaktadır. Üstelik de bütçe seçeneklerinize uygun seçimler yapabileceğiniz paket seçenekleri ile birlikte bu hizmetleri sunmaktayız. 
Tercih edeceğiniz paket içeriği dahilinde olan hizmetleri sizlere sunarken ekip olarak bu konularda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. 
Gelin ve damat için Osmanlı tarzını yansıtan kostümleri hazırlayarak geceye gelinin özel bir kına tahtı ile gelmesini sağlamaktayız. Bir Sultan gibi hissedebilmeniz açısından tüm detayları düşünerek sizin için en doğru olan paketi tercih etmekteyiz.
Osmanlı Tarzı Kına Gecesi Organizasyonu
Etrafınızda cariyelerin bulunduğu ve sizin bir tahtta oturduğunuz bir kına gecesine ne dersiniz? Cariyeler sizin içi tef çalarken siz kına gecesinin keyfini çıkaracaksınız.
Misafirlerin karşılanması bile Osmanlı tarzına yaraşır şekilde olurken aynı zamanda mekan süslemesi de dikkatli bir şekilde incelenerek ayarlanmaktadır. 

Tercih ettiğiniz pakete göre tüm detayları sizlere sunmaktayız. Lüks paketler arasından bir tercih yaptığınız zaman burada tüm detayları biz düşünüyoruz.

Mükemmel bir orkestra ile birlikte misafirlerin eğlenmesini sağlamaktayız. Aynı zamanda konfeti ve volkanlar ile birlikte gerçekten de eğlenebileceğiniz bir gece sunmaktayız.


Davul Show ve kınacı kızlar gösterileri gibi birçok farklı detayı özel gecenizde tercih etmek istiyorsanız Osmanlı tarzı kına gecesi paketlerimiz arasından bir tercih yapmalısınız.

Ziyaretçi sayısı:6300Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM