Mekan Dahil Kına Organizasyonu | Kına Gecesi Mekanı | Asır Kına Organizasyon

Mekan Dahil Kına Organizasyonu

Mekan Dahil Kına Organizasyonu

Kına organizasyonu, güzel bir planlama ve titiz bir çalışma gerektirir. Kültürümüze uygun etkinliklerle uygulanması, davetlilerin en iyi şekilde ağırlaması, gerekli malzeme ve ekipmanların eksiksiz temin edilmesi gerekir. Belirli bir program çerçevesinde, sırasıyla kına etkinliklerinin mekan içerisinde programa sadık kalınarak sunumu önemlidir.

Asır Organizasyon, bu kapsamda sizin için en özel günlerden birisi olan kına etkinliklerinde, mekan dahil kına organizasyon hizmeti sunmaktadır. Kına etkinliği, genç kızlarımız ve aileleri için son derece önemli olan, duygusal yönü ağır; geleneklerimizden kopmadığımıza işaret eden unutulmaz bir organizasyondur.


Mekan Dahil Kına Organizasyonu Paketi

Bu tür programlarda mekan dahil hizmet satın aldığınızda, herhangi bir malzemenin tedarik edilmesi için uğraşmaz; yalnızca eğlencenize ve yakınlarınıza ayıracağınız vakte bakarsınız. Geriye kalan tüm işlemleri organizasyon firması halleder.

Kına organizasyonu gibi komplike etkinliklerde; malzemelerin kişi sayısına uygun bir şekilde ayarlanması, mekan içi süsleme, seslendirme, aydınlatma, müzik ve DJ seçimi gibi kriterlerin eksiksiz sunulması gerekir. Asır Organizasyon olarak mekan dahil kına hizmeti kapsamında sunduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

·         Şık tepsi ile karşılama

·         Kostümlü kızlarımız ile sunum (özel konsept modelleri uygulanabilmektedir)

·         Müzik arşivi ile birlikte bayan DJ

·         Dans gösterileri veya talebinize uygun gösteriler

·         Kına tahtı (yine konsept seçiminize uygun)

·         Yer minderleri (nedime için 2 adet)

·         Halı, gelin duvağı, gelin çıkışı, el gülü, kına cibinliği, kına çıkışı, kına tepsisi, kına taçları, kına mumları ve kına sepeti

·         Damat kostümü (yelek ve festen dahil)

·         Gelinin yakınları veya arkadaşları için 10 adet kaftan

·         Geline özel süslemeler

·         Davetli sayısı göz önünde bulundurularak hazırlanan kuru kınalar

·         Davul, halay mendilleri, tefler, volkan ve konfeti

·         Organizasyon planlaması ve mekan süsleme (süslemede talepleriniz ve istekleriniz değerlendirilir)

·         İkramlarımız (özelleştirilebilir ikram çeşitleri uygulanır)

Mekan dahil kına organizasyonlarında, davetli sayısına göre gerekli malzemeler ve mekan içi süslemeler ayarlanır. Katılımcılar eğlenmesine bakarken, Asır Organizasyon olarak ekibimiz diğer hizmetleri sırasıyla yerine getirir.
Ürünler


Fotoğraf Galerisi ...

Arama Yap