Kına | Kına Organizasyonu | Asır Kına Organizasyon

Kına

Kına

Evliliğin öncesinde gerçekleştirilen, kızlarımız ve aileleri için önemli bir organizasyon olan kına organizasyonu, detaylı bir çalışma gerektirir. Kendine has etkinlikleri ve özel seremonileri olan bir etkinliktir. Duygusal yönleri ağırdır. Kına organizasyonlarını profesyonel bir organizasyon şirketi ile yaptırmak; bu zorlu gün için verilebilecek en doğru karardır.

Asır Kına Organizasyon firmamız, kültürümüze uygun uygulamalar ile hem davetlileriniz hem de sizler için unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Her ne kadar bu zamana kadar onlarca farklı kına organizasyonuna davetli olarak katılmış olsanız dahi; ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardaki kaliteyi görebileceksiniz.Kına Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Kına gecesi için en özel an diye ifade edebileceğimiz kına yakma seremonisinde, duygusal bir türküye eşlik edilerek ellere kına yakılır. Bu uygulamada çok eskilerden beridir süre gelen, aile büyüklerinden birisinin kınayı yakmasıyla hayat bulur. Önemli bir geleneğin devam ettirilmesi ve birliktelik anlamında davetlilere olan sevginin sunumu adına bizim için anlamlı bir organizasyondur.


Kına Gecesi Organizasyonunda Mekan Seçimi

Kapalı alan ve açık alan seçenekleri ile kına gecesi organizasyonunu farklılaştırabilirsiniz. Restaurantlar, oteller, havuz başı seçenekleri ve bahçe içerisinde bir mekan seçimi yapabilirsiniz. Bu mekanda gerekli olan görsel konseptin sağlanması, katılımcı sayısını en iyi şekilde ağırlayacak bir şekilde donatılması, ışıklandırma, malzemelerin temin edilmesi ve dekorasyon giydirmelerinin yapılması önemlidir.

Kına gecesi organizasyonlarında mekan seçiminde oldukça geniş alternatifleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Balo salonları, köşkler, hanlar, tarihi mekanlar, geniş daireler, deniz manzaralı kına gecesi salonları ve daha onlarca farklı seçenek. Kına gecesi için hangi mekanı seçerseniz seçin, deneyimli bir organizasyon tecrübesi de şarttır. Kültürel etkinlikler ve geleneğimize uygun seremoniler için ihtiyaç duyulan eşya ve donanımların eksiksiz temin edilmesi gerekir. Bu da ancak organizasyon firması ile mümkün olur. Asır Kına Organizasyon, kına süresi boyunca davetlilerin ağırlanmasından yolcu edilmesine kadar tüm aşamalarda yanınızda.Kına Gecesi Her Şey Dahil Paketimiz

Asır Organizasyon, kına gecesi etkinliklerinde talebe göre mekan dahil kına organizasyonu hizmeti verebilmektedir. Dilerseniz sizin istediğiniz farklı bir mekanda da organizasyon gerçekleştirilebilir. İstanbul genelinde tüm noktalarda sizlerin yanındayız.

Geleneksel objeler, geleneksel kıyafetler, müzikler, kına gecesi için gerekli ekipmanlar, kına yakılması ve seremoniler ile bir bütün olan organizasyonlarımızda aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

·         Misafirlerin karşılanması (şık tepsi ve ikramlar ile)

·         Hazır kostümlü kızlarımız (kına gecesi temasına uygun)

·         Bayan DJ ve yanında müzik arşivi (kına gecesi müzikleri ile)

·         Roman Dans Gösterisi

·         Çeşitli konsept türleri ile kına tahtı

·         Mekan konseptine uygun olarak halı temini

·         Gelin Bindallısı, gelin duvağı, gelin çıkışı, el gülü

·         Damat için kostüm (yelek ve fes)

·         Gelin yakınları için kaftan

·         Kına tepsisi, kına taçları kına sepeti, kına çıkışı, kına mumları, süslü bendir

·         Dağıtılmak üzere kuru kına, yaş kına

·         Halay mendilleri, davul, tefler, kemerler, konfeti ve volkan

·         Organizasyon süreci planlama ve uygulama

·         Mekan süslemeleri, ikramlar (isteklere uygun şekilde ayarlanır)Arama Yap