Yalova Kına Organizasyonu

Yalova Kına Organizasyonu

Yalova Kına Organizasyonu

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

İSTANBUL DIŞI ORGANİZASYONLARIMIZ 6000 TL + YOL VE KONAKLAMA OLARAK ÜCRETLENDİRİLECEKTİR. Kına organizasyonları bizim geleneğimiz, kültürümüzün ta kendisi. Atalarımızdan gelen bu geleneğimizi unutulmaz yaşayıp tek telefon ile çözmek isteyeceğinizi düşündük. Yalova kına organizasyon şirketi olarak 17 yıldır sürdürdüğümüz hizmetlerimizi bu özel günümüzde birlikte şahlandırabiliriz. Bizlere 0216 397 2002 telefon numarasından veya 0506 101 11 11 - 0553 241 40 67 cep telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

Dilerseniz Osmanlı konsepti ile davullar etrafınızda çalsın ve cariyeler etrafınızda dans etsinler. Siz kına için içeri girerken gül yaprakları ayaklarınıza serilsin ve tüllerle süslü tahtınızda otururken eğlenen eş ve dostlarınızı seyredin. Yalova kına gecesi organizasyon şirketimiz sizin için ayrıca Hint kınası konsepti de uyarlamaktadır. Güzeller güzeli bir Hint gelini görünümünde ellerinize kına yakılırken, eşsiz müziklerle dans edebilir, ellerinize Hint motifleri ile kınalar yakabilirsiniz.

Kına Organizasyonu Fotoğrafları

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

İSTANBUL DIŞI ORGANİZASYONLAR 6000 TL + YOL + KONAKLAMA OLARAK ÜCRETLENDİRİLİR..

Yalova kına organizasyon şirketi olarak hizmet verirken önce gelin ve damadın mutluluklarını engelleyecek her türlü aksaklığı ortadan kaldırıyoruz.
Yalova kına organizasyon fiyatları sizin hizmet talepleriniz doğrultusunda belirlenmektedir. Mutlu bir hayatın ilk adımlarında sizlere hizmet vermek bizim için ayrıcalıktır.

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

İSTANBUL DIŞI ORGANİZASYONLARIMIZ 6000 TL + YOL VE KONAKLAMA OLARAK ÜCRETLENDİRİLECEKTİR.
Arama Yap