Kastamonu Kına Organizasyonu

Kastamonu Kına Organizasyonu

Kastamonu Kına Organizasyonu

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

İSTANBUL DIŞI ORGANİZASYONLARIMIZ 6000 TL + YOL VE KONAKLAMA OLARAK ÜCRETLENDİRİLECEKTİR. Kına organizasyonları bizim geleneğimiz, kültürümüzün ta kendisi.Atalarımızdan gelen bu geleneğimizi unutulmaz yaşayıp tek telefon ile çözmekisteyeceğinizi düşündük. Kastamonu kına organizasyonşirketi olarak 17 yıldır sürdürdüğümüz hizmetlerimizi bu özel günümüzdebirlikte şahlandırabiliriz. Bizlere 0216 397 2002 telefon numarasından veya0506 101 11 11 - 0553 241 40 67 cep telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

Dilerseniz Osmanlı konsepti ile davullar etrafınızda çalsın ve cariyeleretrafınızda dans etsinler. Siz kına için içeri girerken gül yapraklarıayaklarınıza serilsin ve tüllerle süslü tahtınızda otururken eğlenen eş vedostlarınızı seyredin. Kastamonu kına gecesiorganizasyon şirketimiz sizin için ayrıca Hint kınası konsepti deuyarlamaktadır. Güzeller güzeli bir Hint gelini görünümünde ellerinize kınayakılırken, eşsiz müziklerle dans edebilir, ellerinize Hint motifleri ilekınalar yakabilirsiniz.

Kına Organizasyonu Fotoğrafları

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

İSTANBUL DIŞI ORGANİZASYONLAR 6000 TL + YOL + KONAKLAMA OLARAK ÜCRETLENDİRİLİR..

Kastamonu kına organizasyon şirketi olarak hizmet verirkenönce gelin ve damadın mutluluklarını engelleyecek her türlü aksaklığı ortadankaldırıyoruz.
Kastamonu kına organizasyon fiyatları sizin hizmettalepleriniz doğrultusunda belirlenmektedir. Mutlu bir hayatın ilk adımlarındasizlere hizmet vermek bizim için ayrıcalıktır.

Firmamız İSTANBUL firmasıdır.

İSTANBUL DIŞI ORGANİZASYONLARIMIZ 6000 TL + YOL VE KONAKLAMA OLARAK ÜCRETLENDİRİLECEKTİR.
Arama Yap