Kına Malzemeleri-kına organizasyonu fiyatları-kına organizasyon şirketi

Kına Malzemeleri-kına organizasyonu fiyatları-kına organizasyon şirketi

Kına Malzemeleri


Kına gecesinin olmazsa olmazları arasında yer alan bazı malzemeler vardır ve bu malzemelerin eksik olmaması gereklidir. Elbette ki farklı adetleri olan farklı bölgelerde bu olmazsa olmaz malzemeler değişmektedir. Ancak kına, kına tepsisi ve bunun dışında kına sepeti seçenekleri her zaman olması gereken malzemelerdir.

Kına Malzemeleri Nasıl Seçilmelidir?

Kına gecesi için birçok farklı detay olabilir ancak burada yapılması gereken en önemli olan şey bu organizasyonun konseptinin belirlenmesi olacaktır.

Konsept dahilinde sizde gerekli olan malzemelere bakabilir ve de bu malzemeler arasından seçimler yapabilirsiniz. 

Örnek vermek gerekirse bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli olan şey bindallının unutulmaması gereklidir. Birçok kişi bindallı seçer ve genel olarak kına geceleri Osmanlı tarzında yaşanmaya devam eder.
Sizde Osmanlı tarzında bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız o halde yapmanız gereken tek şey buna uygun olan malzemeleri bulmak olacaktır.

Organizasyonlarımıza Dahil Olan Malzemeler Ve Hizmetler

Kına gecesinde tercih edeceğiniz Osmanlı tarzı bir organizasyon için sizlere öncelikle yaş kına, kuru kına, kına sepeti ve kına tepsisi sunumu hazırlıyoruz. 

Ardından gelin için bindallı, erkek için fes ve yelek, gelin arkadaşları için kaftan seçenekleri barındırıyoruz. Aynı zamanda bayan için nedime ve kınacı kızlar gösterileri sağlıyoruz. Def ve Shakira kemeleri de hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Davul Show ve aynı zamanda mükemmel müzik dinletisi sağlayacak olan bayan DJ gibi seçenekler de hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Elbette ki taçlar, el gülleri, mumlar ve bunun gibi kınanın gerekliliği olan el mumları gibi detaylarda hizmetlerimize dahil olan seçenekler arasında yer almaktadırlar.


Tabii ki de bunun yanı sıra konfeti seçenekleri organizasyonumuzda yer alan detaylar arasında bulunmaktadır. 
Kınamıza hoş geldiniz yazıları, konfetiler ve farklı Showlar da bu özel olan gece için önem taşımaktadır ve de hizmetlerimize dahildir.

Dans gösterileri, gelin kaçırma oyunu ve bunun dışında halay mendilleri gibi farklı olan seçeneklerde yine bazı paketlerimize dahildir. Paketler arasında bütçenize en uygun olan seçeneklere bakabilir ve de bir karar verebilirsiniz.Arama Yap