KAFTAN MODEL SEÇİMİ, KINA KAFTANI ASIR KINA ORGANİZASYON KINA GECESİ KAFTAN » Kına Organizasyon | Kına gecesi | Kına Organizasyon Şirketi | Pendik Kına Organizasyon

KAFTAN MODEL SEÇİMİ, KINA KAFTANI ASIR KINA ORGANİZASYON KINA GECESİ KAFTAN


Kaftan Modelleri Neye Göre Seçilmelidir?

Öncelikle kendi bedeninize en uygun olan kaftan seçeneklerini incelemelisiniz. Bazı ürünler bazı bedenlere yakışmayacağı için mutlaka doğru incelemeler yapılmalıdır.Renk seçeneklerine bakarken mutlaka sizin için en çok yakışacak renkleri bulmalısınız. Her insanın ten rengi farklı olduğu için sizde kendi ten renginize uygun olan renkleri seçmelisiniz.Özel tasarım olan modellere bakabilirsiniz ve bu tarz ürünler arasından size en çok yakışan tasarımları tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz modelin tam olarak nasıl bir model olması gerektiğine karar vermelisiniz ve de bu şekilde kendiniz için farklı bir tercih yapmalısınız.Kına gecesinin konsepti oldukça büyük bir önem taşır. Bu nedene de konseptin doğru bir şekilde belirlenmesi ve de buna uygun ürünlerin seçilmesi gereklidir.Örneğin büyük bir organizasyon için daha fazla ilgi çeken kaftan modelleri arasından bir karar verebilirsiniz.Vücudunuz için uyumlu olabilecek olan modellere bakmalısınız. Boyunuz, kilonuz ve aynı zamanda vücut yapınıza en uygun olan seçeneği belirlemelisinKaftan modeline uygun kına tahtlarımız bulunmaktadır.    

             Kına Gecesi İçin Kaftan Modelleri Nasıl Daha Şık Durur?

Kaftan modelleri arasında bir inceleme yaptıktan sonra seçiminizi konsepte en uygun olan kıyafetler arasından yapmalısınız.Seçeceğiniz ayakkabı bu noktada oldukça büyük bir önem taşır. Seçtiğiniz tarza en uygun olan ayakkabıyı bakmalısınız. Mor ve mavi tonlar için gümüş renkli ayakkabılar ya da turuncu ve kırmızı tonlar için altın renkli ayakkabılar tercih etmelisiniz.Genel olarak kaftan modelleri kendileri çok şık olduğu için ekstra detaya gerek yoktur. Yani takı tercih edeceğiniz zaman sadece saçlarınız için uygun olabilecek bir taç tercih edebilirsiniz.Kaftan modellerinize en uygun olan kına eldiveni renkleri, kına mumları ve bunun dışında ekstra taçlar benzer renklerde olmalıdır. 
  

Farklı Tarzda Bir Kına Gecesi Organizasyonu Nasıl Olur?

·         Sıradan bir kına gecesi yerine kendi konseptinizi oluşturduğunuz ya da bambaşka bir konsepte sahip olan bir kına gecesi düşünmelisiniz.

·         Osmanlı tarzında bir kraliçe olarak kına gecenizde bulunabilirsiniz. Farklı bir kına gecesi tercih edilmesi açısından bindallı tercihi mükemmel olabilir

·         Kişiler için bazen çok sade ve bazen de çok sıra dışı olan bir organizasyon belirlenebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken asla unutulmayacak olan özel gecenizin iyi geçmesi açısından doğru konsepti seçmektir.

·         Organizasyonun bulunduğu mekanda kına tahtları olabilir ve buna bağlı olarak farklı konseptler arasından bir karar verilebilir. 

Kına tahtı seçerken öncelikle dikkat etmeniz gereken şey kesinlikle konsepte en uygun olabilecek olan tahtın belirlenmesi olacaktır.Kına tahtı seçerken çeşitli boylarda ve de kesimlerde olan modellere ulaşabilirsiniz. Gelin ve damadın oturabileceği tarzda belirlenmelidir.Aynı zamanda burada yapılacak olan süsleme de son derece büyük bir önem taşımaktadır. Farklı süsleme seçeneklerine bakarak sizde bir karar verebilirsiniz.Öncelikle sevdiğiniz bir renkten taht seçebilirsiniz. Sevdiğiniz renkleri belirleyebilir ve de buna bağlı olarak bir renk tercihi yapabilirsiniz.Kıyafet tercihinize ve organizasyonun tarzına en uygun olabilecek olan seçeneklere bakmanız önem taşımaktadır.Örneğin kırmızı tüllü bir bindallı seçtiyseniz bu noktada yapmanız gereken tek şey doğru bir karar vermek ve de taht seçerken kırmızı tülleri seçmek olacaktır.Osmanlı motiflerine uygun olan bir organizasyon seçiyorsanız tahtın da aynen bu şekilde Osmanlı motiflerinde olması gereklidir.Asır kına organizasyon kına tahtı kiralama hizmeti sunmaktadır.Arama Yap