Hint Kınacısı | Hint Kınacısı Fiyatları

Hint kınacısı | hint kınacısı fiyatları

Hint Kınacısı Kiralama Fiyatları

Hint kınası bayanlar tarafından son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Kişiler hem geçici dövme olarak hem de aynı zamanda saç boyası gibi kullanabilirler. Son derece besleyici olan bu ürün Hint kınacısı olan kişilerden bulunabilir. İstanbul için de kına geceleriniz için hint kınacısı kiralamak isterseniz bize ulaşınız.


İstanbul da Hint Kınası Yapanlar

Hint kınası Arabistan’da bulunan bir kına ağacının yapraklarının kurutulması ile elde edilmektedir. Birçok farklı yararı olmasına rağmen bayanlar için saç boyası gibi de kullanılmaktadır. Kızıl renkleri seven bayanlar için son derece doğru bir tercih olabilir. Çünkü bayanların saçları bu şekilde saç boyasından yıpranmaz. Hint kınası saçı beslediği için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda sadece saç rengi değişimi için değil bunun yanı sıra ellere geçici dövme şeklinde de kullanılabilir. Birçok bayan farklı çiçek ve de dal desenleri ile ellerde geçici dövme olarak kullanırlar. İstanbul da hint kınacısı kiralama yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hint Kınası Nasıl Hazırlanır?

Hint kınasını saçınızı sürecekseniz bu noktada saç boyunuza göre kına almalısınız. Çünkü kısa saçta bir paket ve uzun saçta iki paket kına tercih edilmelidir. Bu kınaları bir kaseye koymalı ve daha sonra içerisine limon suyu ve badem yağı eklemelisiniz. Daha sonra tüm bunları karıştırmanız gereklidir. Dilerseniz zeytin yağı ekleyebilirsiniz. Karıştırdığınız malzemeleri ağzı kapalı bir cam kase içerisine koyabilir ve daha sonra tüm bunları karıştırabilirsiniz. 1 gece bu karışımı bekletebilirsiniz. Daha sonra bu karşımı saç diplerinizden başlayarak saç uçlarına doğru boyayabilirsiniz. Normal boyama işlemi yapıyormuş gibi işlemi yapabilirsiniz. Yaklaşık olarak 60 ila 90 dakika kadar bekletebilirsiniz ve daha sonra yıkayabilirsiniz. Dışarı çıkmayacağınız bir gün kınayı yakmanız daha doğru olabilir. Ya da dışarı çıkmadan 6 saat kadar önce yıkamanız gereklidir. Çünkü koku 6 saat sonra geçmeye başlayacaktır.


Hint Kınasının Yararları ve Zararları

Hint kınası yaktığınız zaman saçınız doğal kızıl ve doğal kahverengi renklerine kavuşabilir. Saçınız beslenebilir. Parlak ve hacimli saçlara sahip olurken aynı zamanda kepek sorununda kurtulursunuz. Eğer cildinize denk gelirse uzun süre çıkmayacağı için mutlaka eldiven tercih etmelisiniz. Hint kınası ile saç boyadığınız zaman üzerine normal boyalar tutmayacağı için hint kınası ile boyamadan önce iyi düşünmelisiniz.

En Ekonomik Hint Kınacısı Kiralama Fiyatları 500 TL den Başlıyor.Arama Yap