Kına Organizasyonu Paketleri | Kına Organizasyon Fiyatları | Kına Organizasyon Şirketi

Kına Organizasyonu Paketleri

Kına Organizasyonu Paketleri

Kına Organizasyonu Paketleri

Asır Kına Organizasyon olarak firmamız, deneyimli ve özverili çalışmalarla kına organizasyonlarında sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyar. Sizler için hazırladığımız kına organizasyonu paketleri ile her türlü bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz. Şuanda web sitemizin "Kampanyalar" sayfasından da görüntüleyebileceğiniz:

·         Standart Paket

·         Fix Paket

·         Lüx Paket

·         Elit Paket

Paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Paketlerin liste fiyatları her şey dahil şekilde belirlenmiştir. Paketlere ait hizmetleri incelediğinizde, orada listelenen tüm hizmetler kına organizasyon firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu özel günde, sizin yapmanız gereken tek şey organizasyon saatinde belirlenen kına organizasyonu salonunda bulunmaktadır. İhtiyaç duyulacak tüm kına organizasyonu ekipmanlarını firmamız ayarlayacaktır. Dans için gerekli kostümler, kına resitali için malzemeler, gelin arkadaşları için birçok malzeme de bulundurulmaktadır. Karşılama seremonisinden kapanışa kadar tüm aşamalarda firmamız sizlerin yanında.


Her Bütçeye Uygun Kına Organizasyon Paketleri

İstanbul'un en güzel ve en etkili kına organizasyon paketleriyle karşınızdayız. Davetlilerin karşılanmasından, özel dans gösterilerine, gelin tahtının hazırlanmasından şovlar eşliğinden gelinin sahneye çıkarılmasına ve DJ performansına kadar tüm hizmetler Asır Kına Organizasyonu paketlerine dahil ediliyor. Standart paketten elit pakete kadar ihtiyacınıza yönelik bir paket seçimi yapabilirsiniz. Örneğin standart pakette kaftanın altına giyilecek iç kıyafet temin edilmezken, elit pakette temin edilebilmektedir. Paketlerimizi incelemek için "Kampanyalar" sayfasını takip edebilirsiniz. Birçok pakette kutlamalar, kına yakma seremonisi, dans gösterisi, karşılama, gelin ve damat masası süsleme, kemerler, kına sehpası gibi malzemeler temin edilmektedir. Dilediğiniz paketi seçebilir, bütçenize göre bir tercih yapabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kına Organizasyon Firması

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda ve Avrupa Yakası'nda tüm semtlerde faaliyet gösteriyoruz. Kına tarihi belirledikten sonra; bütçenize uygun bir kına organizasyon paketi seçtikten sonra hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kına organizasyonu hizmetlerimizde, planlama aşamasından karşılama ve Anadolu Yakası kına organizasyonu aşamasına kadar ekip çalışanlarımız sizlere destek olmaya sürdürecektir. Davetlilerinizin rahat edebilmeleri için salon içi çalışmalar, özel ikramlar, eğlenceli gösteriler, dans gösterileri, kına resitalleri, geleneksel ve modern müzikler, DJ temini gibi tüm çalışmalarımı gerçekleştiriyoruz.


Avrupa Yakası Kına Organizasyonu Firması

Avrupa Yakası'nda Avcılar'da, Bağcılar'da, Bahçelievler'de, Başakşehir'de, Bakırköy'de, Beşiktaş'ta, Bayrampaşa'da, Beylikdüzü'nde, Beyoğlu'nda, Büyükçekmece'de, Esenler'de, Esenyurt'ta, Eyüp'te, Fatih'te, Güngören'de, Gaziosmanpaşa'da, Küçükçekmece'de, Kağıthane'de, Sarıyer'de, Şişli'de, Zeytinburnu'nda ve Sultangazi'de tüm semtlerde Avrupa yakası kına organizasyon firması olarak hizmet vermekteyiz. Kına etkinliğini düzenlemek istediğiniz tarihi belirledikten sonra, sizlere uygun bir kına paketi seçimi de yaparak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ekonomik kına gecesi organizasyonu fiyatları ve deneyimli bir firma için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asır Kına Organizasyonu firması hizmetlerine nakliye ve paketlerdeki özellikler dahildir. Rezervasyonlarınızı erken yaptırmayı unutmayınız. Tahmin edebileceğiniz üzere, kına organizasyonu süreci, detaylı bir planlama gerektirmektedir. Tarihinizi belirledikten sonra Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz. 
Fotoğraf Galerisi ...

Arama Yap