Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Özellikle gelin ve ailesi için önemli bir gün etkinlik olan kına; hem geleneksel seremonilerle hem de özel ikram ve eğlencelerle ayrıntılı bir planlama gerektirir. Kına etkinlikleriniz için profesyonel bir kına organizasyonu firması arıyorsanız, İstanbul merkezli tüm ilçelerde hizmet veren Asır Kına Organizasyonu'nu tercih edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlar, özel kampanyalı paketler, titiz planlama ve uzman dokunuş arayanlar için geliştirdiğimiz çalışmalarla sizlerin yanındayız. Şimdi Kına Organizasyonu hizmetine dahil olanlar ve kına organizasyon fiyatları hakkında rehber niteliğinde bir içerikle sizlere bilgi aktaralım.


Kına Gecesi Organizasyon Firmamızın Sunduğu Paketler

4 farklı kına organizasyon paketi ile her kesime hitap eden kampanyalarımız: Standart Paket, Fix Paket, Lüx Paket ve Elit Paket'tir. Paketlerde yer alan hizmetler standart hizmetleri içerir ve ek özellikler üst paketlerde mevcuttur. Geleneğimiz için önemli olan seremonilerin sunumu ve bunlar için gerekli olan malzemeler, her şey dahil kına organizasyon paketlerimizle hazır olarak sunulur. Davetlileriniz ve sizin için özel bir etkinlik ile harika bir geceye tanık olabilirsiniz. Paketlerde bulunan standart özelliklerden bahsedecek olursak:

·         Misafirlerin özel gül suyu ile karşılanması

·         Karşılama sırasında ikram edilebilecek lokum seçeneği

·         Karşılama için özel bir masa tasarımı

·         Kına gecesinin başından sonuna kadar hizmet veren dans ekibimiz

·         Bazı renk seçenekleriyle gelin tahtı ve bendir

·         Shakira kemeri diye adlandırılan kemer

·         Işıklı davul

·         Halay mendili ve zilli tef dağıtımı

·         Kına için önemli etkinliklerden olan gelinin sahneye alınması

·         Gelin testi kırma oyunu ritüeli

·         Kına yakma resitali

·         Arkadaş kaftanları

·         Kına sehpası

·         Ferforje Karşılama Platformu (isme özel)

·         Rengarenk kemer şov

·         Volkan ve konfeti gösterileri

·         Yüklü miktarda yapay yaprak gül

·         Kına eldivenleri ve gelin için özel verilen yüz örtüsü

·         Bayan DJ performansı ve ses sistemi kurulumuKına Organizasyonunda Planlamanın Önemi

İyi bir kına organizasyonu etkinliği için olmazsa olmaz özelliklerden birisi iyi bir planlamadır. Günler hatta aylar öncesinden bazı hazırlıklar yapılır. Katılacak kişi sayısına göre davetiye hazırlanır, kına gecesi elbisesi modeli seçilir ve gerekliyse üzerinde değişiklikler yapılacaktır. Kına gecesinde davetlileriniz güzel vakit geçirebileceği, eğlenceli ve geleneklerimize uygun bir etkinlik için mekan seçimi yapılmalıdır. Bunlardan en önemlisi de işinde başarılı ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olan kına organizasyon firması ile anlaşmaktır. Planlama aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde, ekonomik fiyatlarla yapmaya gayret gösteren firmamız, İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası bölgelerinde tüm semtlerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Birçok farklı kına organizasyonu paketimizden, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan paketi seçerek; işin önemli bir bölümünü firmamıza bırakabilirsiniz. Dans ekibi, seslendirme ekibi, DJ ekibi ve diğer çalışanlarımızla güler yüzlü hizmetle sizlerin yanındayız. 

Fotoğraf Galerisi ...

Arama Yap

whatsapp İletişim