Kına Organizasyon Şirketi | Kına Organizasyonu | Kına Mekanı

Kına Organizasyon Şirketi

Kına Organizasyon Şirketi

Kına Organizasyon Şirketi

Düğün hazırlıkları üzerinde dururken, kına gecesi organizasyonunu atlamak olmaz. Kına, kültürümüzde "adanmışlık" anlamını ifade eder. Bu nedenle evlenmeden önceki kadınlara, kendisi için özel olan ailesine adanmışlığını temsil etmesi için kına yakılır. Kadınların eğlendiği, birlikte olduğu ve güzel anılar biriktirdiği kına gecesinin baştan sonra iyi bir şekilde organize edilmesi gerekir. Kına gecesi için geleneksel kültürel etkinlikler, müzikler, süslemeler, gelin için gerekli hizmetler ve düğün temaları konusunda profesyonel çalışmalar yürüyoruz. Asır Kına Organizasyon firmamız, İstanbul'un tüm bölgelerinde davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve bu özel günde kültürümüze uygun aktiviteler sunmak için ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Sitemizdeki iletişim numaralarımızdan kına organizasyon şirketi olarak bize ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

Geleneksel kına gecesi organizasyonlarında, modern dokunuşlara imza atan Asır Kına Organizasyon, dilediğiniz kişi sayısına göre, dilediğiniz mekanda organizasyon hizmeti düzenliyor. Kına gecesi etkinliği bir takım paketler ile sunulur. Davetiyeden kına yakma törenine, ikramlardan, müzik ve DJ hizmetine, kaftan ve bindallıdan kına süslemelerine ve danslara kadar geniş bir hizmet şablonu mevcuttur. Firmamız, taleplerinize uygun bir kına gecesi organizasyonunuzu hayata geçirmek, ileriye taşıyabileceğiniz güzel anılar biriktirebilmeniz için gerekli donanım ve yetkinliğe sahiptir.


Asır Organizasyon kına gecesi paketlerinde zengin alternatifler sunarak zevkinize önem veriyor. Gecede kullanılacak olan kına gecesi ekipmanları (ayakkabı, çanta, aksesuar, kına gecesi tahtı, hediyelikler, tepsi, vb.) eksiksiz olarak sunulur. Dilediğiniz özellik için organizasyon şirketimizin imkanlarından yararlanabilirsiniz.


Kına Gecesi Nerede Yapılır?

Kına geceleri hem evlerde hem de daha geniş kitlelere hitap etmesi adına açık ve kapalı mekanlarda yapılabilmektedir. Daha çok kapalı kına salonları tercih edilirken, dış mekanda veya kırda da tercih edilebilir. Önemli olan davet sahiplerinin ve konukların konforu, eğlenceleridir. Kültürel özelliklere uygun olması açısından kına gecesinde mekan seçimi önemidir. Davetlilerin sayısına uygun bir mekan kapasitesi belirlemek, ilk kuraldır. Ardından çiftlerin ve ailelerin isteğine uygun bir mekan üzerinde karar kılınabilir. Asır Kına Organizasyon firması, mekan seçiminizin ardından gerekli olan tüm donanımları ile size bu özel günde desteğini sürdürecektir. 
Fotoğraf Galerisi ...

Arama Yap