Kına Organizasyon Şirketi

Kına Organizasyon Şirketi

Kına Organizasyon Şirketi

Düğünhazırlıkları üzerinde dururken, kına gecesi organizasyonunu atlamakolmaz. Kına, kültürümüzde "adanmışlık" anlamını ifade eder. Bunedenle evlenmeden önceki kadınlara, kendisi için özel olan ailesineadanmışlığını temsil etmesi için kına yakılır. Kadınların eğlendiği, birlikteolduğu ve güzel anılar biriktirdiği kına gecesinin baştan sonra iyi bir şekildeorganize edilmesi gerekir. Kına gecesi için geleneksel kültürel etkinlikler,müzikler, süslemeler, gelin için gerekli hizmetler ve düğün temaları konusundaprofesyonel çalışmalar yürüyoruz. Asır Kına Organizasyon firmamız, İstanbul'untüm bölgelerinde davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve bu özel gündekültürümüze uygun aktiviteler sunmak için ekonomik fiyatlar sunuyoruz.Sitemizdeki iletişim numaralarımızdan kına organizasyon şirketi olarakbize ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

Gelenekselkına gecesi organizasyonlarında, modern dokunuşlara imza atan Asır KınaOrganizasyon, dilediğiniz kişi sayısına göre, dilediğiniz mekandaorganizasyon hizmeti düzenliyor. Kına gecesi etkinliği bir takım paketler ilesunulur. Davetiyeden kına yakma törenine, ikramlardan, müzik ve DJ hizmetine,kaftan ve bindallıdan kına süslemelerine ve danslara kadar geniş bir hizmetşablonu mevcuttur. Firmamız, taleplerinize uygun bir kına gecesiorganizasyonunuzu hayata geçirmek, ileriye taşıyabileceğiniz güzel anılarbiriktirebilmeniz için gerekli donanım ve yetkinliğe sahiptir.


AsırOrganizasyon kına gecesi paketlerinde zengin alternatifler sunarakzevkinize önem veriyor. Gecede kullanılacak olan kına gecesi ekipmanları(ayakkabı, çanta, aksesuar, kına gecesi tahtı, hediyelikler, tepsi, vb.)eksiksiz olarak sunulur. Dilediğiniz özellik için organizasyon şirketimizinimkanlarından yararlanabilirsiniz.


Kına Gecesi Nerede Yapılır?

Kınageceleri hem evlerde hem de daha geniş kitlelere hitap etmesi adına açık vekapalı mekanlarda yapılabilmektedir. Daha çok kapalı kına salonları tercihedilirken, dış mekanda veya kırda da tercih edilebilir. Önemli olan davetsahiplerinin ve konukların konforu, eğlenceleridir. Kültürel özelliklere uygunolması açısından kına gecesinde mekan seçimi önemidir. Davetlilerin sayısınauygun bir mekan kapasitesi belirlemek, ilk kuraldır. Ardından çiftlerin veailelerin isteğine uygun bir mekan üzerinde karar kılınabilir. Asır KınaOrganizasyon firması, mekan seçiminizin ardından gerekli olan tümdonanımları ile size bu özel günde desteğini sürdürecektir. 
Fotoğraf Galerisi ...

Arama Yap