Kına Neden Yakılır ? | Kına Organizasyonu | Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Neden Yakılır?

Kına Neden Yakılır?

Kına Gecesi

Tüm genç kızlar için olmazsa olmazdır kına gecesi. Belki de düğünden önce yapılan en güzel ve en özel aktivitedir. Bekar geçirilen son günlerin mutluluğunu ve hüznünü bir arada sunar, adeta büyülüdür. Gelenek ve göreneklerimizinse vazgeçilmez bir parçasıdır.

Böyle bir günün sizin için önemini anlıyoruz. Bu günün, stresten uzaklaşıp, bol bol eğleneceğiniz bir gün olması gerekir. Bunun için de her şey hayal ettiğiniz gibi olmalıdır. İşte burada devreye biz giriyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Siz ve sevdikleriniz için unutulmaz bir kına gecesi vadediyoruz.

Kına Gecesi Organizasyonu


Organizasyon yapmak hem zaman hem de detaylı, iyi bir plan gerektirir. Hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesi geçirmek için, bu işte tecrübeli ve profesyonel bir ekiple sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Siz rüyalarınızı yaşarken geride kalan tüm işleri biz hallediyoruz. Size sadece bu unutulmaz gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Asır kına organizasyonu olarak sizlere çeşitli organizasyon hizmetleri sunmaktayız. Kına tahtı, kaftan, mekan süsleme, davul show, hint kınası, bayan DJ, kına malzemeleri gibi daha birçok hizmeti sizin için sağlamaktayız. Bir kına gecesi organizasyonu için isteyebileceğiniz her şey bizde mevcut olmakla birlikte, profesyonel ekibimizle sizin için en iyi hizmeti sağlıyor, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Çeşitli kampanyalar ile sizlere en güzel kına gecelerini, en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Her bütçeye uygun bir kampanyanın olduğu bu paketlerle mutluluğa bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Kına Neden Yakılır?

Eskiler kınaya “cennet sıvası” demişlerdir. Çünkü kına eski İslam geleneklerinden gelmektedir ve toplumumuzdaki yeri gerçekten önemlidir. Kınanın eskiden eşleri birbirlerine sevgili yapmak için yakıldığı söylenmiştir. Çünkü kına “adanmışlık    “ anlamına da gelmektedir. Çiftlerin ellerine kına yakmak, hayatlarını birbirlerine adadıklarını göstermektedir. Ayrıca kınanın evlenen çiftleri nazar ve kötülüklerden koruyacağına da inanıldığı bilinmektedir.

Böylesine köklü, güzel bir geleneğin en iyi şekilde yaşatılması açısından Asır Kına Organizasyon olarak, sizlere unutulmaz ve dillere destan bir kına gecesi yaşatıp, rüyalarınızın kapılarını açmanızı ve kendi masalınızın prensesi olmanızı sağlayacağız.


Fotoğraf Galerisi ...

Arama Yap