Kına Neden Yakılır? » Kına Organizasyon | Kına gecesi | Kına Organizasyon Şirketi | Pendik Kına Organizasyon

Kına Neden Yakılır?

Kına Gecesi

Tüm genç kızlar için olmazsa olmazdır kına gecesi. Belkide düğünden önce yapılan en güzel ve en özel aktivitedir. Bekâr geçirilen songünlerin mutluluğunu ve hüznünü bir arada sunar, adeta büyülüdür. Gelenek vegöreneklerimizinse vazgeçilmez bir parçasıdır.

Böyle bir günün sizin için önemini anlıyoruz. Bu günün, strestenuzaklaşıp, bol bol eğleneceğiniz bir gün olması gerekir. Bunun için de her şeyhayal ettiğiniz gibi olmalıdır. İşte burada devreye biz giriyor ve hayallerinizigerçeğe dönüştürüyoruz. Siz ve sevdikleriniz için unutulmaz bir kınagecesi vadediyoruz.

Kına Gecesi Organizasyonu

Organizasyon yapmak hem zaman hem de detaylı, iyi bir plangerektirir. Hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesi geçirmek için, buişte tecrübeli ve profesyonel bir ekiple sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizrüyalarınızı yaşarken geride kalan tüm işleri biz hallediyoruz. Size sadece buunutulmaz gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Asır kına organizasyonu olarak sizlere çeşitli organizasyonhizmetleri sunmaktayız. Kına tahtı, kaftan, mekan süsleme, davul show, hintkınası, bayan DJ, kına malzemeleri gibi daha birçok hizmeti sizin içinsağlamaktayız. Bir kına gecesi organizasyonu için isteyebileceğiniz her şeybizde mevcut olmakla birlikte, profesyonel ekibimizle sizin için en iyi hizmetisağlıyor, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Çeşitli kampanyalar ile sizlere en güzel kına gecelerini, eniyi fiyatlarla sunuyoruz. Her bütçeye uygun bir kampanyanın olduğu bupaketlerle mutluluğa bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Kına Neden Yakılır?

Eskiler kınaya “cennet sıvası” demişlerdir. Çünkü kına eskiİslam geleneklerinden gelmektedir ve toplumumuzdaki yeri gerçekten önemlidir.Kınanın eskiden eşleri birbirlerine sevgili yapmak için yakıldığı söylenmiştir.Çünkü kına “adanmışlık    “ anlamına dagelmektedir. Çiftlerin ellerine kına yakmak, hayatlarını birbirlerineadadıklarını göstermektedir. Ayrıca kınanın evlenen çiftleri nazar vekötülüklerden koruyacağına da inanıldığı bilinmektedir.

Böylesine köklü, güzel bir geleneğin en iyi şekildeyaşatılması açısından Asır Kına Organizasyon olarak, sizlere unutulmaz vedillere destan bir kına gecesi yaşatıp, rüyalarınızın kapılarını açmanızıve kendi masalınızın prensesi olmanızı sağlayacağız.Arama Yap