Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu

Geleneksel kına gecesi eğlencelerinin yerini modern ve farklı tarzda konseptler almaya başladı. Kına geceleri önceleri gelinin evinde yakın arkadaş ve akrabalar arasında düzenlenirken, modern tarzda kına gecesi organizasyonları tekne, kırsal alan, hamam, restaurant ve gece kulüpleri gibi mekanlara taşındığını görüyoruz. Kına gecesine verilen önem, organizasyon şirketlerinin profesyonel desteğine olan ihtiyacı arttırmıştır. Asır kına organizasyonu şirketimiz, bu özel gününüzde mekan hazırlığından, kına gecesi kostümlerine kadar tüm ayrıntıyı planlayarak, unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlayacaktır. İstanbul’da bulunan firmamız, kına organizasyonu için gerekli tüm ekip ve ekipman desteğini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede, gecikme veya son anda sürprizlerle karşılaşmazsınız.


Kına Gecesi Organizasyon Şirketimizin Hizmetleri

İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmet veren şirketimiz, organizasyon seçeneklerini çeşitli paketler halinde sunmaktadır. Her şeyin dahil olduğu kına gecesi organizasyon paketlerimizin standart, fix, lüx ve elit seçenekleri bulunuyor. Aralarındaki fark ise bazı malzemelerin ve eğlence seçeneklerinin fazla veya ekstra olmasıdır. Standart kına gecesi organizasyon hizmetlerimiz şunlardır:

·         Kına tahtı kiralama (Çeşitli tarz ve modeller bulunmaktadır.)

·         Bayan DJ kiralama

·         Dans ekibi kiralama

·         Kaftan ve kına kostümleri (arkadaş kaftanı dahil)

·         Damat kostümü

·         Gelin için özel hediyeler (yelpaze ve karşılama panosu)

·         Kına gecesi malzeme temini (halay mendili, el mumları, kına tepsisi, kına mumları, kına eldiveni, yüz örtüsü ve kına sehpası gibi)

·         Kına gecesi eğlence malzemesi temini (testi kırma, tef ve davul, konfeti, Shakira kemeri ve yaprak güller)

Asır organizasyon şirketi olarak standart paketlerimize, tercih ettiğiniz diğer hizmetlerimizi de dahil edebilirsiniz. Hint kınacısı,  profesyonel fotoğrafçı, ekstra malzeme ve eğlence malzemeleri diğer kına organizasyonu hizmetlerimizden bazılarıdır. Konseptin zenginliği, kına gecesi sahibinin hayal gücüne bağlı olarak da şekillenebilir.


İstanbul’da Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu hizmeti veren firmamız, profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışmakta ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Ekonomik fiyatlarda kına gecesi organizasyonu düzenlemek isterseniz standart paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Elit paketlere doğru hizmet içeriği genişlerken fiyatlar da artmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun organizasyon seçeneklerinden yararlanmak için Asır kına organizasyon iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Herhangi bir aksilik yaşanmaması adına, firmamız rezervasyon sistemi ile hizmet vermektedir. Asır kına gecesi organizasyonu fiyatlarını, tercih ettiğiniz paket, kına tahtı seçimi, kına gecesi mekanı, bölge ve hizmet verecek ekip sayısı belirlemektedir. Kampanyalı fiyat ve hizmetlerden yararlanmak isterseniz, kına gecesi tarihinden en az 1 ay öncesinden firmamızla iletişime geçmeniz önemlidir.

Firmamız, daha önceki kına gecesi organizasyon çalışmalarını inceleyebilme fırsatı vermektedir. Ayrıca online olarak kına gecesi kaftan ve taht modellerimizi görüntüleyebilir, rezervasyon sırasında tercihinizi firmamıza bildirebilirsiniz. İstanbul için geçerli kına gecesi organizasyon fiyat bilgilerini web sitemizde bulabileceğiniz gibi İstanbul dışı organizasyonlar için firmamızla irtibata geçmeniz gerekecektir.
Fotoğraf Galerisi ...

Arama Yap

whatsapp İletişim